Motorolo / Dla sprzedających


Motorolo w pigułce

Masz już konto?

Zaloguj się

Jesteś nowy?

Dołącz do nas!

Podstawowe funkcje

Własna strona z ogłoszeniami

Oprócz głównej strony motorolo.pl, dostajesz swoją stronę z ogłoszeniami na twojanazwa.motorolo.pl pod wskazanym przez Ciebie adresem. Możesz więc odsyłać swoich klientów bezpośrednio do miejsca, gdzie znajdą Twoją aktualną ofertę, a link do niej możesz umieścić na banerach reklamowych, wizytówkach czy w google.

Szybkie wystawienie ofert

Intuicyjna aplikacja na telefon pozwoli Ci w niedługim czasie wystawić duże ilości ofert. Nie przepadasz za pracą na telefonie? Nie ma problemu! Zarządzaj ofertami siedząc przed komputerem. Rozbudowane funkcje znajdziesz w panelu administracyjnym dostępnym z poziomu przeglądarki.

Migracja na Allegro, Otomoto, OLX, Ebay, a nawet do sklepu WWW

Wystawiając oferty na Motorolo możesz jednym kliknięciem przenieść je na największe portale sprzedażowe i platformy ogłoszeniowe dedykowane branży motoryzacyjnej.

Estetyczne zdjęcia na białym tle

Wiemy jak ważna jest odpowiednia prezentacja części, którą sprzedajesz. Zrób zdjęcie telefonem, a aplikacja w pełni automatycznie usunie tło z miniatury oferty.

Porządek na placu

Motorolo to nie tylko wirtualny aspekt Twojej oferty! Skorzystaj z okazji i zrób porządek również w magazynie. Wbudowany moduł do zarządzania asortymentem ułatwia wprowadzenie oznaczeń miejsc magazynowych oraz umożliwia nadanie kodów kreskowych towarom.

Kompatybilność z BaseLinker

Nasze aplikacje współpracują z BL. Możesz używać równolegle obu narzędzi.

Czym jest odznaka Patron?

Odznaka patrona jest wyróżnieniem ofert sprzedawców, którzy wspierają rozwój Motorolo wykupując pakiet reklamowy.
Dowiedz się więcej