Dla sprzedawców


Wystawiaj swoje oferty za darmo na portalu ogłoszeniowym dla sprzedawców z branży motoryzacyjnej.


119020
ofert
876
kategorii produktów

Co zyskujesz zakładając darmowe konto?


własną stronę z ogłoszeniami pod wybranym przez siebie adresem

Oprócz głównej strony motorolo.pl, dostajesz swoją stronę z ogłoszeniami na twojanazwa.motorolo.pl pod wskazanym przez Ciebie adresem. Możesz więc odsyłać swoich klientów bezpośrednio do miejsca, gdzie znajdą Twoją aktualną ofertę, a link do niej możesz umieścić na banerach reklamowych, wizytówkach czy w Google.


aplikację do błyskawicznego wystawiania ofert

Intuicyjna aplikacja na telefon pozwoli Ci w niedługim czasie wystawić duże ilości ofert. Nie przepadasz za pracą na telefonie? Nie ma problemu! Zarządzaj ofertami siedząc przed komputerem. Rozbudowane funkcje znajdziesz w panelu administracyjnym dostępnym z poziomu przeglądarki.


statystyki odwiedzin i kliknięć

Po zalogowaniu do aplikacji zobaczysz jak w internecie radzi sobie Twoja strona. Specjalnie dla Ciebie zbieramy dane, dzięki którym będziesz widział jak rośnie ilość wejść oraz aktywność klientów.


możliwość automatycznego usuwania tła ze zdjęć

Wiemy jak ważna jest odpowiednia prezentacja części, którą sprzedajesz. Zrób zdjęcie telefonem, a aplikacja w pełni automatycznie usunie tło z miniatury oferty.


możliwość migracji ogłoszeń z Motorolo na Allegro / OLX / Ebay / Otomoto

Wystawiając oferty na Motorolo możesz jednym kliknięciem przenieść je na największe portale sprzedażowe i platformy ogłoszeniowe dedykowane branży motoryzacyjnej.

Jesteś nowy?

Załóż darmowe konto

Masz już konto?

Zaloguj się

Czym jest odznaka Patron?

Odznaka patrona jest wyróżnieniem ofert sprzedawców, którzy wspierają rozwój Motorolo wykupując pakiet reklamowy.
Dowiedz się więcej